جامعه ,امام ,اسلام ,جمعه ,پاوه ,استانهای ,امام جمعه ,جمعه پاوه ,برای مردم ,مولودی خوانی ,گرامی اسلام ,پیامبر گرامی اسلام ,مصیبت دنیای اسلام

آوای اورامانات:امام جمعه پاوه افراط و تفریط و تکفیر را مصیبت دنیای اسلام دانست و بر افزایش بصیرت و آگاهی و اعتدال در جامعه تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ماموستا ملا قادر قادری روز پنجشنبه در جشن بزرگ وحدت در مسجد جامع پاوه؛ برگزاری مجالس گرامیداشت میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) را موجب وحدت، همدلی و انسجام مسلمانان و ایجاد امنیت پایدار در جامعه دانست.

وی دو موضوع را مایه خیر و صلاح برای مردم به ویژه مسلمانان دانست و گفت: ایمان به خدا و اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر دو موضوعی است که موجب خیر و برکت برای مردم و جامعه می شود.
ماموستا قادری اظهار کرد: این نشست ها موجب همدلی و صمیمیت بیشتر افراد می شود و روح وحدت و اتحاد را در جامعه نهادینه می کند.
امام جمعه پاوه افزود: امنیت موجود به برکت خون شهیدان بدست آمده لذا پاسداشت خون شهیدان و تکریم خانواده های معزز شهدا بر همه ما ضروری است.
در این مراسم باشکوه اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه؛ آیت الله علما امام جمعه کرمانشاه؛ علمای شیعه و سنی، اندیشمندان، مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی و قشرهای مختلف مردم از استانهای کرمانشاه، کردستان، تهران، آذربایجان غربی و استانهای سلیمانیه، اربیل و حلبچه کردستان عراق حضور داشتند.
در این آیین گروه های مولودی خوانی از استانهای کردستان، اربیل و شهرستان پاوه به اجرای مولودی خوانی در وصف پیامبر گرامی اسلام (ص) پرداختند.

منبع اصلی مطلب : آوای اورامانات
برچسب ها : جامعه ,امام ,اسلام ,جمعه ,پاوه ,استانهای ,امام جمعه ,جمعه پاوه ,برای مردم ,مولودی خوانی ,گرامی اسلام ,پیامبر گرامی اسلام ,مصیبت دنیای اسلام
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : امام جمعه پاوه: افراط و تفریط مصیبت دنیای اسلام است