اورامانات ,دوره ,مجلس ,شریف ,منطقه ,تمام ,شورای اسلامی ,مردم شریف ,مجلس شورای ,ارسلان قادری ,تمام سروران ,مجلس شورای اسلامی

آوای اورامانات:براساس اخباروگزارشات رسیده به پایگاه خبری تحلیلی آوای اورامانات ارسلان قادری ازچهره های شاخص انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از حضور در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی درحوزه پاوه واورامانات کناره گیری کرد.متن پیام در پی خواهدآمد:

بسمه تعالی

مردم شریف و فهیم اورامانات

سلام علیکم

در آستانه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگر دیار اهورایی مان در شرف انتخاب سرنوشت ساز دیگری قرار گرفته است.انتخابی که تا چهار سال دیگر بسیاری از تحولات منطقه مستقیم و غیر مستقیم با آن پیوند خواهد خورد.

در چند روز اخیر شاهد ثبت نام تعدادی از فرزندان رشید و دلسوز منطقه برای تصدی این امر خطیر بودیم.از داشتن چنین افراد شایسته ای در اورامانات به خود می بالم و از خداوند منان می خواهم سرانجام امور را به گونه ای مقدر گرداند که اصلح ترین و تواناترین این عزیزان این مسئولیت مهم را بر عهده بگیرند و بتوانند اورامانات را به جایگاه شایسته آن برسانند.

بر خود واجب دانستم از تمام سروران و عزیران گرامی که در این مدت حضوری و غیر حضوری به بنده اظهار لطف فرموده و برای شرکت در این دوره مرا دعوت نمودند تشکر کنم . ضمن عذرخواهی از تمام سروران گرامی به اطلاع عموم مردم شریف اورامانات می رسانم به دلیل امور مربوط به ادامه تحصیل و عدم حضور در منطقه  در این برهه زمانی  قادر به انجام وظیفه  نمی باشم و اگر در آینده فرصتی برای خدمتگذاری به شما ملت فرهیخته فراهم شد با جان و دل ادای وظیفه خواهم نمود.

بار دیگر از تمام کسانی که در دوره قبل بر من منت نهاده و بنده را شایسته اعتماد خود دانستند و از تمام مردم شریف اورامانات طلب حلالیت نموده و بهترین فردا ها و مقدرات را از ایزد  منان برایتان مسئلت دارم.

ارادتمند و دوستدار همه شما

ارسلان قادری

منبع اصلی مطلب : آوای اورامانات
برچسب ها : اورامانات ,دوره ,مجلس ,شریف ,منطقه ,تمام ,شورای اسلامی ,مردم شریف ,مجلس شورای ,ارسلان قادری ,تمام سروران ,مجلس شورای اسلامی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : ارسلان قادری با صدور پیامی از داوطلبی نمایندگی مجلس دهم کناره گیری کرد